Penziony v Tiraspol

Ubytování v Tiraspol v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Tiraspol. Většina penzionů v Tiraspol se od hotelů v Tiraspol liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Tiraspol.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Red Star Camping 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Located in Tiraspol, Red Star Camping provides accommodation with free WiFi and access to a garden. A continental breakfast is served every morning at the property. Hiking can be enjoyed nearby.


2. V.I.P.-APARTAMENT 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

V.I.P.-APARTAMENT is situated in Tiraspol and offers a bar. The accommodation features free WiFi. The air-conditioned lodge consists of 1 bathroom with free toiletries and a hair dryer, and a seating area.

Hotely v okolí Tiraspol

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Tiraspol jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Tiraspol. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Tiraspol.


3. Mansarda studio 

Lokalita: Parkary
Vzdálenost: 6.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Mansarda studio features accommodation in Parcani. Among the various facilities of this property are barbecue facilities and a garden. The guest house provides garden views and a children's playground.


4. Ferienhaus in Transnistrien 

Lokalita: Mălăieşti
Vzdálenost: 15.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Ferienhaus in Transnistrien is located in Mălăieşti and offers free bikes and a terrace. This country house also has free WiFi. A continental, Full English/Irish or vegetarian breakfast can be enjoyed at the property.


5. Pensiunea della nonna 

Foto: Pensiunea della nonna
Lokalita: Vadul lui Vodă
Vzdálenost: 46.0 km
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
57 %

Offering free WiFi and a seasonal outdoor pool, Pensiunea della nonna is located in Vadul lui Vodă, within 700 metres of a beach. Chişinău is 22 km away. Free private parking is available on site.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: