Hostely v Tiraspol

V naší nabídce ubytování v Tiraspol najdete i běžné hostely v Tiraspol, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v Tiraspol. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v Tiraspol. U většiny hostelů v Tiraspol můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Hostel at the Center of Tiraspol 

Pokojů: 9
Hodnocení hostů
90 %

Situated in Tiraspol, Hostel at the Center of Tiraspol features a shared lounge. All rooms feature a kitchen, a flat-screen TV with cable channels, and a private bathroom. The accommodation provides an ATM and a shared kitchen for guests.


2. Like Home Hostel 

Pokojů: 12
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Tiraspol, Like Home Hostel offers barbecue facilities. Among the various facilities of this property are a terrace and a shared lounge. Both free WiFi and private parking are available on site.


3. Old Tiraspol 

Pokojů: 6
Hodnocení hostů
93 %

Set in Tiraspol, Old Tiraspol provides free bikes. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a children's playground. Some rooms at the property feature a balcony with a city view.


4. Lenin Street Hostel 

Foto: Lenin Street Hostel
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Featuring free WiFi, Lenin Street Hostel is located in Tiraspol. The accommodation provides a shared kitchen, and organising tours for guests. Some rooms include a kitchen with a microwave, a fridge and a stovetop.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: